Groep 8 wint tijdens de Kindergemeenteraad

22-02-2018
Gemeente Wormerland heeft op 22 februari Kindergemeenteraad gehouden met als thema 'gezonde leefstijl'. Leerlingen van verschillende basisscholen mochten een plan presenteren passend bij de gezonde leefstijl. Onze leerlingen hebben het beste plan gepresenteerd. Zij hebben een bedrag van maar liefst €2500,- verdiend om het plan uit te voeren.
De Kindergemeenteraad heeft als doel kinderen meer te betrekken bij politieke besluitvorming. Door zelf met politiek aan de slag te laten gaan, ervaren kinderen hoe politiek functioneert en hoe gemeentelijke besluiten tot stand komen.

Onze leerlingen uit groep 8 hebben het plan 'Bewegen met Ouderen' gepresenteerd. In het plan staat beschreven hoe de leerlingen meerdere malen per jaar de bejaardenhuizen in de buurt bezoeken om op een speelse wijze te bewegen met de ouderen. 
De leerlingen hebben zelfs een opvolgplan geschreven voor de nieuwe groep 8'ers zodat de beweging voortgezet kan worden. Een pluim voor onze leerlingen!

Ouders aan het woord

"Mijn kinderen voelen zich gezien. Ze doen er toe en dat geeft hen een veilig gevoel".

"Wij zijn ontzettend blij met de overstap naar deze school! We rijden er graag voor om".